Заголовок сторінки

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ФСТ “ДИНАМО” УКРАЇНИ

Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України одна із наймолодших територіальних організацій Товариства. Організація була заснована лише через 15 років після утворення Товариства “Динамо” на Україні.

Своїм наказом № 0175 від 21.09.1939 року Центральна рада колишнього Всесоюзного фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” утворила Львівську обласну організацію, яка увійшла до складу Української республіканської ради “Динамо”. Це був рік возз’єднання західноукраїнських земель з Україною.

Обласна організація “Динамо” з перших своїх спортивних кроків значною мірою сприяла розвитку фізичної культури і спорту серед населення  Галичини і зокрема Львівщини. Дотримуючись основного принципу діяльності Товариства “Динамо” – сила в русі та єдності” Львівські динамівці ефективно створювали необхідні умови для виконання Статутних завдань, організації фізкультурно-масової та спортивної роботи. Динамівці вперше організували безкоштовні секції для юних львів’ян, які охоче приходили займатись спортом у досвідчених тренерів “Динамо”.

Нині в обласній динамівській організації членів “Динамо” 21 тисяча, всього колективів фізичної культури – 71 з них : районна рада фізичної культури №1 ГУМВСУ у Львівській області, яка налічує 36 колективів фізичної культури; та 35 самостійних колективів фізичної культури.

Від часу відтворення українського фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” в незалежній Україні обласна організація пройшла важкий шлях перебудови та стабілізації діяльності в умовах переходу до ринкових відносин в економіці країни. Сьогодні багато уваги приділяється створенню та пошуку додаткових джерел фінансування на розвиток спорту. Організація, використовуючи попередні надбання, поступово нарощує свій потенціал у фізкультурно-спортивній діяльності, експлуатації спортивних споруд, економічно-фінансовій роботі.

У всіх правоохоронних органах і військових підрозділах створено і діють колективи фізичної культури, проводяться різноманітні фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, обласні Спартакіади, Динаміада серед КФК зі службово-прикладних та масових видів спорту, традиційні турніри. Динамівські фахівці здійснюють в КФК організаційно-методичну роботу в проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, у фізичній підготовці правоохоронців, членів “Динамо”, здачі тестів і нормативів фізичної підготовленості, роботі спортивних секцій та команд, у виконанні Державної Програми “Фізичне виховання – здоров’я нації”.

За підсумками діяльності Львівська обласна організація «Динамо», щорічно виборює призові місця, як краще спортивне товариство області та краща обласна організація в динамівській структурі України.

Навчально-спортивна робота проводиться в комплексних дитячо-юнацьких спортивних школах „Здоров’я” і  „Атлет” з дев’яти літніх олімпійських видів спорту.  Також діє гірськолижна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з трьох зимових олімпійських видів спорту та команда майстрів з водного поло. В школах займається понад 800 учнів. Працює 47 тренерів-викладачів, серед яких 15 Заслужених тренерів України.

Задовольняють потреби організації і ритмічно працюють спортивні споруди, серед яких навчально-спортивна база “Динамо” Олімпійської підготовки в           смт. Славсько, Палац спорту “Динамо” (спортивний зал і басейн), комплексний плавальний басейн з підігрівом води, літній та зимовий спортивні комплекси, вступив в дію сучасний трьох зальний спортивний комплекс  та інші.

Створено допоміжні об”єкти: цех вимпелів, зали атлетичної гімнастики, сауни, мисливські угіддя та інші.

Динамівці Львівщини впевнені: в “Динамо” завжди буде сила і слава, тому що могутність Товариства у невпинному русі вперед та єдності динамівців.

1 2 3 4