Заголовок сторінки

ФІЗКУЛЬУРНО-СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО “ДИНАМО” УКРАЇНИ

Товариство налічує близько 300 тис. членів, що згуртовані в 1033 колективах фізичної культури і спорту, які створені в 27 регіонах, 448 містах та 490 районах України. Воно об’єднало колективи фі­зичної культури і спорту з числа працівників та військовослужбовців Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Податкової міліції Державної податкової адміністрації України, Генеральної прокуратури Украї­ни, Антимонопольного  комітету України, Державного департаменту України з питань виконання покарань та Управління державної охорони України.

Робота, що проводиться товариством, спрямована на виконання законів України “Про фізичну культуру і спорт”, “Про об’єднання громадян”, “Про під­тримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні”, державних, галузевих та регіональних програм, а також власних статутних завдань розвитку фізичної культури і спорту.

Головними завданнями товариства є: створення умов для розвитку фізичної культури і спорту членів товариства, зміцнення фізичної підготовки працівників і військовослужбовців правоохоронних органів держави; забезпечення розвитку масової фізичної культури і спорту, участь у підготовці спортивного резерву і спортсменів високого класу країни; надання допомоги в методичному забезпеченні фізичної підготовки працівників і військово­службовців правоохоронних органів України. За підсумками загальнокоманд­ного заліку серед фізкультурно-спортивних товариств та відомств України “Динамо” традиційно посідає щорічно призові місця.

Товариство розвиває зимові і літні олімпійські види спорту (біатлон, бокс, волейбол, баскетбол, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, велоспорт-маутенбайк, велоспорт-трек, велоспорт-шосе, вес­лування академічне, веслування на байдарках, вітрильний спорт, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, кінний спорт, легка атлетика, лижні гонки, плавання, плавання синхронне, стрільба із лука, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, триатлон, тхеквондо ВТФ, фехтування, фігурне катання та ін.), види спорту, що не входять до програми олімпійських ігор та профе­сійно-прикладні види спорту (багатоборство тілоохоронців, боротьба самбо, гирьовий спорт, кікбоксинг, міні-футбол, панкратіон, пожежно-прикладний спорт, рукопашний бій, офіцерське триборство, стрільба та ін.). Щорічно Центральною радою, радами Кримської республіканської, обласних, Київ­ської та Севастопольської міських організацій товариства спільно з право­охоронними органами та їх структурними підрозділами в регіонах України проводяться більше 1600 спортивних змагань, в яких регулярно беруть участь більше половини його членів.

У Фізкультурно-спортивному товаристві “Динамо” України глибоко ша­нують щедрі здобутки своїх славних попередників, їхній безцінний досвід і, беручи з них приклад, роблять усе можливе, аби залучити якомога більше правоохоронців та членів їх сімей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, змістовного дозвілля і відпочинку, щоб примножувати спортивну славу нашої Батьківщини.

1 2 3 4