Заголовок сторінки

Всеукраїнська нарада ФСТ “Динамо” України

З 22 по 24 березня у смт.Славське, на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки з гірськолижного спорту “Динамо” проводилась Всеукраїнська нарада з керівниками територіальних організацій. Також на нараду були запрошені:

- начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА – Майборода Юрій Анатолійович;

- ректор Львівського державного університету фізичної культури – Приступа Євген Никодимович;

- голова Сколівської РДА – Гнатишин Михайло Ярославович;

- селищний голова – Кінаш Михайло Степанович.

За програмою заходу, спершу всі учасники наради  прибували до адмінкорпусу Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України та мали можливість оглянути спортивні споруди ЛОО ФСТ “Динамо” України, що знаходяться у місті. Потім вони відвідали щойно відремонтовану спортивно-оздоровчу базу “Динамо” в м.Моршин, а вже тоді поїхали безпосередньо у місце наради – базу у смт.Славське.

Розпочалась нарада із вступного слова першого заступника голови ФСТ “Динамо” України – Руденка Віктора Петровича. Згодом виступив Майборода Юрій Анатолійович та Приступа Євген Никодимович.

Згідно порядку денного, велось обговорення “Про окремі  питання діяльності територіальних організацій з навчально-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи у 2012 році та завдання на 2013 рік”, про що доповідав начальник відділу олімпійських та неолімпійських видів спорту – Губарєв Володимир Анатолійович. Потім, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансового планування Товариства – Діна Мар’янівна Сідько, доповіла про “Аналіз фінансово-господарської діяльності Товариства за 2013 рік”, а далі “Про стан організаційної роботи та кадрового забезпечення фізкультурно-спортивної діяльності Товариства та першочергові завдання” доповідав начальник відділу організаційної та кадрової роботи Товариства – Дворецький Анатолій Леонідович.

Завершалась нарада приємними миттєвостями – нагородженням переможців та призерів оглядів-конкурсу серед територіальних організацій та ДЮСШ. Наша Львівська обласна організація у цьому огляд-конкурсі посіла 3 сходинку!