Заголовок сторінки

Успіх правоохоронців Львівщини на чемпіонатах МВС України.

У період липень-серпень 2012 року спеціалістами Центру спеціальної підготовки ЛОО ФСТ «Динамо» було забезпечено проведення підготовчих навчально-тренувальних зборів та участь збірних команд Головного управління МВС України у Львівській області у змаганнях Чемпіонатів МВС України з багатоборства груп захоплення та багатоборства снайперів міліції. Заняття з рукопашного бою вів «Майстер спорту України» Олексій Третьяков, а з прикладної стрільби – «Майстер спорту України міжнародного класу» Ігор Винярчук. У результаті наполегливих тренувань правоохоронці Львівщини показали гідні результати.

Так, на змаганнях з багатоборства груп захоплення, які проходили 25-28 липня у м. Дніпропетровськ команда в складі Ореста Ямборка, Ігоря Пирська, Андрія Білого та Івана Семака виборола перше місце у командному заліку з виконання вправи прикладної стрільби ПМ-4, а інспектор СДІМ Радехівського РВ Орест Ямборко в особистій першості став бронзовим призером у цьому виді змагань.

Визначним досягненням на змаганнях з багатоборства снайперів міліції, які проходили у м. Донецьк 14-17 серпня, відзначилась команда Головного управління МВС України у Львівській області в складі Олександра Пилявки, Михайла Мороза, Ярослава Пони та Володимира Бакуса (представник команди – Андрій Богатиренко). Вперше за історію проведення чемпіонатів МВС України вони у запеклій боротьбі вибороли у підсумковій загальнокомандній першості почесне третє місце та були нагороджені кубком і грамотою МВС України. Таке досягнення стало можливим завдяки кропіткій підготовці та успішному виступу всієї команди у кожному виді програми: снайперській стрільбі, дуельній стрільбі та швидкісній стрільбі з пістолета. Цікаво відзначити, що у найбільш видовищному виді – дуельній стрільбі ними в безпосередніх поєдинках були переможені більшість команд, які претендували на високі місця і рахувались фаворитами змагань.