Заголовок сторінки

Проведення Олімпійський тижня та Олімпійського уроку в КДЮСШ “Здоров’я”

У перший тиждень вересня, КДЮСШ “Здоров’я” Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України, напередодні Дня фізичної культури та спорту та з нагоди Всеукраїнського Олімпійського уроку провели такі заходи:

- 6 вересня, на базі олімпійської підготовки ЛОО ФСТ “Динамо” України, що розташована на вул.В.Янева,10, проводився Олімпійський урок зі стрільби із лука з залученням  ЗМС Катеринни Палехи – бронзового призера Чемпіонату Світу, учасниці Олімпійських ігор у Лондоні та ЗМС Маркіяна Івашка – переможця та призера Чемпіонатів та Кубків Світу, учасника Олімпійських ігор у Лондоні. Видатні вихованці школи розповіли юним спортсменам про свій нелегкий шлях до Олімпійських вершин, про тренерів, які допомогли досягнути мрії. Ознайомили присутніх школярів із особливостями стрільби з лука.

- 3 вересня, в палаці спорту ЛОО ФСТ “Динамо” України, на вул.Вітовського,53, був проведений ще один Олімпійський урок – з художньої гімнастики із залученням учасниць Олімпійських ігор у Шанхаї – МСМК Віри Передрій та МС Юлії Слободян. Спортсменки розповіли юним вихованцям про свої тренування, про напружену боротьбу під час Олімпійських ігор, про збірну команду України. Також дівчата відповідали на ряд запитань, якими їх засипали після заняття школярі.

- з 6 по 7 вересня, на спортивній споруді ЛОО ФСТ “Динамо” України, що на вул.В.Янева,10, проводилась Відкрита Першість КДЮСШ “Здоров’я” зі стрільби із лука, присвячена Всеукраїнській акції “Олімпійський тиждень”. На цей захід була запрошена ЗМС Катерина Палеха – бронзова призерка Чемпіонату світу, учасниця Олімпійських ігор. Також були залучені тренери викладачі КДЮСШ “Здоров’я”.  Участь у змаганнях прийняли 45 спортсменів.