Заголовок сторінки

І етап Кубка Європи серед юніорів. Стрільба з лука

З 13 по 18 травня найсильніші юніори та кадети боролись за нагороди на І етапі Кубка Європи зі стрільби з лука в столиці Словенії – Любляна.

Представницею нашої організації на цих змаганнях стала 15-ти річна Марія Школьна, яка у парі із Романом Хов’ядовским виборювали медалі в змішаній першості – мікс.

Після кваліфікаційного раунду, Марія посіла 4 сходинку в турнірній таблиці, а Роман став першим.

Стартували вони у міксах із 2 позиції і в 1/4 зустрівшись із італійцями, здолали іх розгромним рахунком 146-138. Вже у півфіналі, наші лучники зуміли перемогти збірну Швеції 143-141.  У фінальному поєдинку, українські спортсмени поступились на 3 очки фаворитам змагань – збірній балканської країни – Хорватії, 143-146.

Таким, чином, після нелегкої боротьби, Марія Школьна у парі із Романом Хов’ядовським стали срібними призерами І етапу Кубка Європи зі стрільби із лука у програмі мікс.