Заголовок сторінки

“Динаміада-2015″. Підсумки

Раз в два роки у Фізкультурно-спортивному товаристві «Динамо» України проводиться унікальне дійство чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо України за програмою комплексних змагань «Динаміада-2015» серед збірних команд територіальних організацій Товариства. Тоді всі територіальні організації демонструють підготовку та майстерність своїх висококласних спортсменів на всіх етапах змагань. Цього року на «Динаміаді-2015» їх було чотири.

Першим став пожежно-прикладний спорт. З 17 по 19 червня його у сеюе приймало місто Хмельницький. 190 спортсменів змагались за нагороди у таких видах: 100-м смуга, штурмова драбина, двоборство, висувна драбина, пожежна естафета 4х100 м, бойове розгортання. Нашу організацію представляла команда у складі: Присяженка Сергія, Ломтатідзе Романа, Грушецького Юрія, Потребка Сергія, Блажка Анатолія, Мончука Василя, Лукащука Сергія та Кобилецького Олега.

У бойовому розгортанні наші спортсмени (Присяженко С., Ломтатідзе Р., Грушецький Ю., Потребко С., Блажко А., Мончук В., Лукащук С.) зайняли 3 місце. В пожежній естафеті 4х100 м (Присяженко С., Грушецький Ю., Потребко С. та Мончук В.) вибороли 2 місце. Також, неабияк зумів відзначитись Присяженко Сергій, який виборов 1 місце у подоланні 100-м смуги перешкод, 1 місце в штурмовій драбині та 1 місце у двоборстві. У загальнокомандному заліку перемогу здобули представники міста Київ, другі – Київська обласна організація і львівські динамівці стали третіми.

Другим етапом змагань були змагання в гирьовому спорті. Змагання відбувались з 4 по 6 листопада у місті Львові. 104 найсильніші спортсмени приїхали продемонструвати свою майстерність володіння гирями. Медалі розігрувались у семи вагових категоріях до 63 кг, до 68 кг, до 73 кг, до 78 кг, до 85 кг, до 95 кг та понад 95 кг. Честь нашої організації захищали: Ткаченко Дмитро, Макаренко Іван, Домінюк Михайло, Панчук Тарас та Невзоров Сергій.

Львівські гирьовики у запеклій боротьбі зуміли вибороти такі місця: Ткаченко Дмитро (в/к 68 кг) – 4 місце, Макаренко Іван (в/к 78 кг) – 3 місце, Домінюк Михайло (в/к 95 кг) – 5 місце, Панчук Тарас (в/к +95 кг) – 1 місце, Невзоров Сергій (в/к +95 кг) – 3 місце. В підсумку команда Львівської обласної організації виборола перше місце, Харківська обласна організація стала другою, а Дніпропетровська – третьою.

Третій етап змагань проводився 19 листопада в місті Харків. Ним став легкоатлетичний крос. Позмагатись за нагороди прибуло 84 учасники. Найшвидших визначали у таких дисциплінах: 1 км (жінки), 1 км (чоловіки), 3 км (чоловіки), 5 км (чоловіки). Команда Львівського Динамо виступала у складі: Бубняк Ірини, Городиського Богдана-Івана, Ростикуса Романа та Ховайла Олександра.

Наші легкоатлети зуміли продемонструвати такі результати: Бубняк Ірина – 5 місце (1 км), Ховайло Олександр – 6 місце (1 км), Городиський Богдан-Іван – 6 місце (3 км) та Ростикус Роман – 2 місце (5 км). В командному заліку першою стала Харківська обласна організація, другу сходинку посіла – Київська обласна організація, наша обласна організація, наша обласна організація виборола третє місце.

Четвертим і завершальним етапом «Динаміади-2015» стала боротьба самбо. Змагання пройшли в місті Львові з 25 по 27 листопада. Продемонструвати свою майстерність боротьби приїхали 108 учасників. За нагороди спортсмени боролись у таких вагових категоріях: до 57 кг, до 62 кг, до 68 кг, до 74 кг, до 82 кг, до 90 кг, понад 100 кг.

Львівське Динамо було представлене такими спортсмени: Біліченко Денис, Овчаренко Олег, Гончук Сергій, Ліпатов Володимир та Діброва Владислав. У нелегкій боротьбі наші хлопці все таки зуміли виграти такі нагороди: Біліченко Денис (в/к 62 кг) – 1 місце, Овчаренко Олег (в/к 69 кг) – 7 місце, Гончук Сергій (в/к 82 кг) – 3 місце, Ліпатов Володимир (в/к 90 кг) – 3 місце, Діброва владислав (в/к +100 кг) – 3 місце. Серед команд найсильнішою стала Харківська обласна організація, наша організація посіла друге місце, а Одеська обласна організація стала третьою.

І цього року Львівська обласна організація ФСТ «Динамо» України зуміла повторити свій успіх дворічної давності і здобути перше місце в програмі комплексних змагань «Динаміада-2015» серед територіальних організацій товариства, другу сходинку посіла – Харківська обласна організація, а третьою стала – Київська міська організація.

4 грудня в місті Київ пройшла Всеукраїнська конференція Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, де були нагороджені кубками територіальні організації. А новообраний голова Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України – Аваков Арсен Борисович вручав кубки представникам територіальних організацій.