Заголовок сторінки

Другий тур ХХІ відкритого Чемпіонату України з водного поло, вища ліга

З 24 по 26 лютого 2012 року в місті Києві проходив другий тур ХХІ відкритого чемпіонату України з водного поло серед команд вищої ліги.

Команда «Динамо» – Львів зустрічалась з командами ДНУ м. Дніпропетровськ і перемогла з рахунком 20-1, другим суперником була команда ВК «Київ» це був основний суперник львів’ян, результат цього матчу вирішував долю путівки в фінальну четвірку, перший період закінчився з нічийним результатом 2-2, а в подальшому львів’яни були сильніші і перемогли з рахунком 17-5. В третьому матчі динамівці зустрічались з лідером водного поло України, командою «Іллічівець» м. Маріуполь, динамівців вистарчило тільки на два періоди, а третій та четвертий періоди молоді гравці динамівського клубу провалили, остаточний результат 5-16. Попереду на львів’ян чекає три фінальних тура та плей-офф, буде достатньо часу, щоб набратись досвіду молодим гравцям і дати бій лідерам водного поло України. Середній вік львів’ян 21 рік, та серед них грає ветеран львівського водного поло, МСМК Вадим Скуратов, якому нещодавно виповнилось 45 років і він своєю майстерністю допомагає молодим гравцям команди набувати ігрового досвіду. Побажаємо динамівцям успіхів та завоювання одного з призових місць Чемпіонату України.