Заголовок сторінки

Чемпіонати ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту та поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2016»

З 20 по 22 вересня в місті Львові відбулися чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту та поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2016» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України. Змагання були проведені спільно з Союзом гирьового спорту України та Федерацією поліатлону України.

У змаганнях взяли участь  41 спортсмен – представники Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони України.

З них – 3 Заслужені майстри спорту України, 5 Майстрів спорту України міжнародного класу, 18 Майстрів спорту України, 14 Кандидатів у майстри спорту України.

В урочистій церемонії відкриття заходу взяли участь: перший заступник Голови ФСТ Динамо України, радник Міністра внутрішніх справ України  Корж В.П.,   начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Майборода Ю.А., президент Союзу гирьового спорту України Бербеничук В.Ю., президент Федерації поліатлону України Фоменко М.І., керівники правоохоронних органів та інших спеціальних служб Львівської області, інші почесні гості.

За підсумками командної боротьби з гирьового спорту перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Державної прикордонної служби України, а третє – команда Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У поліатлоні перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Державної прикордонної служби України, а третє – команда Служби безпеки України.

Переможці та призери чемпіонату в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

За результатами 4 видів комплексних змагань «Динаміада – 2016» (легка атлетика (крос), боротьба самбо, гирьовий спорт, поліатлон) лідирують представники Національної гвардії України, друге місце – представники Державної прикордонної служби України, а третє – представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні завдяки зусиллям колективу Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України та злагодженій роботі головної суддівської колегії з видів спорту.