Заголовок сторінки

Змагання до Дня Незалежності. Настільний теніс

На базі навчально-тренувального центру «Верещиця» відбулись змагання з настільного тенісу серед курсантів 1-го курсу факультету з підготовки фахівців для підрозділів слідства присвячені Дню Незалежності України. Цей спортивний захід став дебютним для новобранців, і певною мірою зумів показати особисті якості кожного з учасників.

Загалом участь у змаганнях взяли 78 курсантів. Організаторами та суддями турніру виступили начальник кафедри фізичної підготовки ЛьвДУВС Сергій Котов, працівники цієї ж кафедри Андрій Гречанюк та Михайло Голодівський, начальник спортивної команди ЛьвДУВС Андрій Богатиренко.

За підсумками проведених ігор, у трійку лідерів серед жінок увійшли: Наталія Карчевич (1 місце), Ірина Олійник (2 місце) та Оксана Марко (3 місце). Серед чоловіків призові місця розподілились наступним чином: Микола Петрішко посів 1-е місце, Ростислав Іванишин – 2-е, а третім став Павло Левчук.

Не дивлячись на спекотну погоду, спортивний захід виявився досить жвавим та емоційним. Наступними у плані спортивних заходів змагання з гирьового спорту, козацькі забави та турнір з волейболу.

Джерело: http://lvduvs.edu.ua/