Заголовок сторінки

XIX позачергова конфереція.

27 квітня Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України, провела XIX позачергову конференцію.  Захід гостинно був прийнятий ГУ МВСУ у Львівській області.

Прибуло 127 делегатів. Кожен при вході, отримував повний пакет, необхідних для ознайомення, документів та мандат для голосування. Було обрано мандатну, лічильну комісії та секретаріат з робочою групою із редагуванню проекту рішення позачергової конференції.

За багаторічною динамівською традиціює, було запропоновано, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника, вшанувати правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків. Почесна місія покладання квітів була доручена: майстру спорту, срібному призеру чемпіонату Європи серед поліцейських з легкоатлетичного кросу Сало Тарасу та срібному призеру чемпіонату світу з пожежно-прикладного спорту, майстру спорту Присяженко Сергію.

Із вступним словом виступив перший заступник голови ФСТ “Динамо” України – Віктор Степанович Яцковець. Він коротко та змістовно розповів про стан матеріально-технічної бази, поділився успіхами та досягненнями наших спортсменів і наголосив на проблемних питаннях, які потребують вирішення. На порядку денному, учасники коференції, розглядали 4 питання:

  1. 1. Про Статут Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” України. Доповідав: перший заступник голови Яцковець В.С.
  2. Про обрання голови Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” України. Доповідав: перший заступник голови Яцковець В.С.
  3. Про зміни до складу президії Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” України. Доповідав: заступник голови Будулич В.Є.

4. Про нагородження провідних спортсменів,переможців та призерів Спартакіади-2010,2011 та Спартакіади “Здоров’я Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України. Доповідав: начальник фізкультурно-спортивного відділу Булава П.А

Усі питання були одноголосно затверджені учасниками конференції.