Заголовок сторінки

Вшанування найкращих спортсменів-динамівців

У Залі колегії МВС України  відбулася церемонія відзначення п’яти кращих спортсменів з зимових та п’яти кращих спортсменів з літніх олімпійських видів спорту за результатами головних змагань 2015 року.

У церемонії взяли участь Голова ФСТ «Динамо» України, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, перший заступник Голови ФСТ «Динамо», член виконкому НОК України Віктор Корж, керівники правоохоронних відомств та представники спортивної громадськості.

Одною із найкращих спортсменів з літніх видів спорту була визнана представниця нашої організації – Оксана Гергель –  чемпіонка світу 2015 року, бронзова призерка чемпіонату Європи 2015 серед молоді U23 з боротьби вільної.

2015 рік був надзвичайно вдалим  для Товариства. Адже динамівські спортсмени на всеукраїнських та міжнародних  змаганнях здобули  понад 5000 нагород.  За результатами виступів спортсменів-динамівців у 2015 році Товариство за щорічним рейтингом Мінмолодьспорту України посіло І місце з літніх олімпійських та ІІІ місце з неолімпійських видів спорту серед ФСТ та відомств.

Арсен Аваков  відзначив значний  внесок Товариства у розвиток вітчизняного спорту і висловив подяку спортсменам і тренерам за майстерність та наполегливість задля досягнення результатів. Підбиваючи підсумки минулого спортивного року, Віктор Корж підкреслив: «ми пишаємося здобутками наших чемпіонів й надалі докладатимемо зусиль для всебічної підтримки спортсменів. «68 представників  Товариства вже вибороли  право участі в Олімпійських іграх – 2016 у Ріо-де-Жанейро. Вірю, що динамівці в черговий раз гідно виступлять і ми будемо свідками зростання нових зірок вітчизняного та світового спорту», – підсумував В. Корж.

Наприкінці церемонії найкращі спортсмени були нагороджені відзнаками та подарунками.