Вільна боротьба

Андрій Ігорович Пістун

Дата народження: 04.09.1976 р.

Місце народження: м.Львів

Освіта: Львівський державний університет фізичної культури (1993-1997рр.)

Спортивне звання: КМС

Дата членства у ЛОО ФСТ «Динамо»: з 1999р.

Роки спортивної діяльності та тренери: 1986-1999рр., тренери – Юниш Р., Маленюк Г.

Спортивні досягнення та нагороди: призер Чемпіонатів України з греко-римської боротьби

Роки тренерської діяльності: 1998-2000 – КДЮСШ «Богатир» ФСТ «Колос», 2000-2013 – КДЮСШ «Атлет» ФСТ «Динамо» і ЛШВСМ

Тренерські досягнення та нагороди: Заслужений тренер України, кращий тренер України 2009 року (за рішенням Асоціації спортивної боротьби України)

Найкращі вихованці:

  • ЗМС Остапчук Юлія – дворазова чемпіонка Європи, чемпіонка світу серед студентів, учасниця Олімпійських ігор у Лондоні
  • ЗМС Олександра Когут – чемпіонка світу
  • ЗМС Людмила Балушка – володар Кубка Світу, призер Чемпіонату Європи
  • МСМК Алла Черкасова – володар Кубка Світу, призер Чемпіонату Світу та Європи
  • МСМК Оксана Ващук
  • МСМК Оксана Нарепеха
  • МСМК Нетреба Ірина
  • МС Оксана Гергель

_______________________________________________________________________

Михайло Васильович Мойсин

Дата народження: 18.05.1955р.

Освіта: Львівський державний університет фізичної культури

Дата членства у ЛОО ФСТ «Динамо»: 1969р.

Роки спортивної діяльності та тренери: 1969-1980рр., тренери – Сазонов О.П., Євтушов М.Ф.

Роки тренерської діяльності: з 1996 року і по сьогодні

Найкращі вихованці:

  • КМС Закірченко О.
  • МС Мицько О.
  • КМС Мотак В.
  • МС Юрас Р.
  • МС Синишин Н.
  • КМС Юрас Й.
  • КМС Пастернак Л.
  • КМС Макогон І.
  • КМС Мицько В.

_______________________________________________________________________

Олег Павлович Сазонов

Роки життя: 05.05.1938 р. – 10.10.2014 р.

Місце народження: Новоград-Волинський, Житомирської області

Освіта: Львівський державний університет фізичної культури (1955-1959рр.)

Спортивне звання: МС

Дата членства у ЛОО ФСТ «Динамо»: з 1963р.

Роки спортивної діяльності та тренери: 1955 року, тренер – Щиглов Євген Іванович

Спортивні досягнення та нагороди:

  • Чемпіон управління ЦР «Динамо»
  • Чемпіон ЦР «Спартак»
  • ЗОШ СРСР

Роки тренерської діяльності: з 1959 року і по сьогодні

Тренерські досягнення та нагороди:

  • Заслужений тренер України
  • Кращий тренер України 2009, 2010 та 2011 року

Найкращі вихованці:

  • МСМК Первачук Ігор
  • МСМК Мотрович Роман
  • МСМК Кушнір Михайло
  • ЗМС Синишин Наталя
  • МС Безрука Мар’яна
  • МС Лівач Марія
  • МС Домбровська Катерина
  • МС Клещева Анжела
  • МС Кіт Тетяна
  • МС Лавренчук Тетяна
  • МС Скоблюк Лариса

_______________________________________________________________________

Ігор Григорович Дух

Дата народження: 27.04.1965р.

Місце народження: Львівська область, Перемишлянський район, с.Суходіл

Освіта: Львівський державний університет фізичної культури (1982-1978 рр.), Львівська обласна школа-інтернат спортивного профілю (1977-1982рр.)

Спортивне звання: МС

Дата членства у ЛОО ФСТ «Динамо»: 1978р.

Роки спортивної діяльності та тренери: з 1977 по 1991 рік, тренери – Сазонов Олег Павлович, Косой Едуард Борисович, Первачук Віктор Анатолійович

Спортивні досягнення та нагороди:

  • Чемпіон України (1986р.)
  • Кубок України (1990р.) – 3 місце

Роки тренерської діяльності: з 1989 і по сьогодні

Тренерські досягнення та нагороди: Заслужений тренер України (2000р.), Заслужений працівник фізичної культури і спорту України (2009р.)

Найкращі вихованці:

  • МСМК Сиротин Володимир – призер Чемпіонат Світу (2002р.) та Європи (2005р.)
  • ЗМС Федоришин Василь – срібний призер Олімпійських ігор в Пекіні (2008р.)
  • ЗМС Мерлені Ірина – чемпіонка Олімпійських ігор в Афінах (2004р.), бронзова призерка Олімпійських ігор в Пекіні (2008р.)
  • МСМК Квятковська Мар’яна – чемпіонка Європи (2008р.)
  • МСМК Квятковський Андрій – учасник Олімпійських ігор і Лондоні (2012р.), бронзовий призер фіналу Голден Гран-Прі (2013р.)
  • МС Гурський Віталій – бронзовий призер Чемпіонату Світу серед юніорів (2011р.)
  • МС Петрів Іван – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед юніорів (2012р.), бронзовий призер Кубка Європи (2013р.)
  • МС Даценко Микола – бронзовий призер Кубка Європи (2013р.)
  • МС Баландюк Юрій – 6 місце на Кубку Світу (2011р.)