Заголовок сторінки

Відзначення міжнародного Олімпійського дня

23 червня, на площі перед львівською оперою відзначили міжнародний Олімпійський день. На запрошення голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського на святкування до Львова завітав президент НОК України Сергій Бубка, який офіційно і відкрив спортивне свято.

І президент НОКу України – Сергій Назарович Бубка, почесною грамотою відзначив Львівську обласну оргаізацію ФСТ “Динамо” України “За розвиток Олімпійського руху”.

Олімпійський день, незважаючи на дощ, пройшов у цікавій та дружній атмосфері. У програмі святкування були зустрічі та знайомства з титулованими олімпійцями Львівщини, зарядка з відомою гімнасткою, вихованкою нашої організації – Вірою Передерій, символічний забіг на 500 метрів для усіх бажаючих, в якому брали участь учні наших спортивних шкіл (усі учасники отримали подарунки від відділення НОК України у Львівській області), виставка олімпійської літератури, показові виступи та майстер-класи з таких видів спорту: велотріал, важка атлетика, карате, футбол, настільний теніс, скелелазання, бокс, бадмінтон, дзюдо, тхеквондо, баскетбол, художня гімнастика та лижний спорт. Також за ініціативи відділення НОК України у Львівській області відбувся розіграш подарунків серед усіх присутніх на святкуванні міжнародного олімпійського дня.

Олімпійський день проводиться щороку майже в 200 країнах світу і присвячується дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Всесвітній Олімпійський день – це справжнє свято спорту, яке об’єднує людей незалежно від віку, статі, політичних, релігійних уподобань та фізичних можливостей.