Заголовок сторінки

Відкритий чемпіонат області. Рукопашний бій

На початку лютого, на базі фізкультурно-спортивного товариства ФСТ “Динамо” України (м. Львів, вул. Стуса, 4) пройшов відкритий особисто-командний чемпіонат з рукопашного бою серед працівників УМВС України у Львівській області.

Цей особисто-командний чемпіонат з рукопашного бою був організований у два етапи: кваліфікаційний (І тур) та основний (ІІ тур). Суддівство забезпечувалось центром спеціальної підготовки (ЦСП ) ФСТ «Динамо» при участі  Львівської обласної федерації бойового самбо та рукопашного бою.

Під час першого туру головною суддівською колегією чемпіонату оцінювалось засвоєння учасниками змагань базової техніки рукопашного бою, а саме чіткість та майстерність виконання прийомів рукопашного бою, серед яких були захист від удару зброєю (ножем), звільнення від захвату тощо. Учасники, які виконали норматив першого туру, пройшли до основного етапу змагань, де необхідно було показати своє бажання та волю до перемоги.

Команди захисників правопорядку з рукопашного бою були представлені найбільш підготовленими та досвідченішими учасниками. Серед них були міліціонери-рукопашники із міських районних відділів та спецпідрозділів УМВС зі всієї Львівської області. Загалом взяли участь у цих змаганнях з рукопашного бою близько 80 учасників, які увійшли у склад понад 14 команд. Представники кожної команди змагались майже у всіх вагових категоріях від легкої – 65 кг до надважкої – понад 90 кг.

- Організація та проведення такого роду змагань поширює здоровий спосіб життя як серед правозахисників, так і серед цивільного населення, вилучає та створює спортивний резерв з перспективою заснування збірної команди МВС Львівської області з рукопашного бою, відзначає кращих спортсменів та стимулює весь особовий склад рівнятися на них, – прокоментували фахівці професійної підготовки УМВС України у Львівській області. Також останні відзначили, що з кожним наступним роком рівень фізичної підготовки та спортивна майстерність захисників правопорядку зростає та підіймається на більш високу ступінь.

Всі, без винятку, учасники особисто-командного чемпіонату з рукопашного бою серед працівників УМВС України у Львівській області показали неабияку мужність, повну самовіддачу, високий рівень спортивної майстерності, непереможний командний дух, особисту загартованість характеру.

Переможцями цих змагань у командному заліку стали бійці підрозділу міліції спеціального призначення “Беркут”, а також були визначені переможці й у особистих заліках у кожній ваговій категорії. Усі переможці цього чемпіонату були нагороджені дипломами.

Завдяки такого роду заходам правоохоронці надають особистий приклад молоді та цивільному населенню не тільки славного міста Львова, а й всієї Львівської області, щодо здорового способу життя та загартування характеру.