Заголовок сторінки

Традиційний всеукраїнський турнір “Динамо – дітям України”

З 1 по 3 червня на стадіоні Одеського Динамо, відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2016 рік, відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України  з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодших у рамках вже традиційного Всеукраїнського фестивалю «Динамо» – дітям України», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

Слід зазначити, що робота з дітьми з соціально-незахищених верств населення – один з пріоритетів ФСТ «Динамо» України. Фестиваль «Динамо – дітям України» проводиться вже сьомий рік і є надзвичайно популярним серед дітей та юнаків. Фактично, це є соціально-гуманітарною  акцією, яка була  започаткована Товариством  в 2010 році  і підтримана  Національним олімпійським комітетом. Щороку в  рамках цієї акції проводяться  різноманітні спортивні змагання, культурно-мистецькі заходи, в яких беруть участь діти з усіх регіонів України, насамперед ті, сім’ї яких опинились в  скрутних життєвих обставинах. Мета цих заходів – відволікти дітей від негативного впливу «вулиці» шляхом залучення до занять фізичною культурою та спортом.

У цьогорічних змаганнях, які  проводилися спільно з НОК України, взяли участь  138 спортсменів із 23 територіальних організацій Товариства.

Львівське Динамо було представлено такими спортсменами: Джуман Святослав, Лазуркевич Володимир, Шак Андрій, Рой Анна, Безсмертна Олександра та Штибель Діана.

Серед 23 команд товариства, наші учасники зуміли посісти 13 сходинку.

Фото звіт події: http://vk.com/album-39380910_232636563