Заголовок сторінки

#TheMurphChallenge2020

25 травня, боєць батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області Зореслав Каїнський виконав на стадіоні, що на вулиці Янева, так званий «Комплекс Мерфі». Захід був проведений Головним управління НП у Львівській області та за підтримки ЛОО ФСТ “Динамо” України.

«Комплекс Мерф» – комплекс фізичних вправ, який впровадив лейтенант військово-морських сил США Майкл Мерфі (загинув у 2005 році в Афганістані у віці 29 років). У всьому світі «Комплекс Мерфі» виконують щороку 25 травня в пам’ять воїнів, які загинули в боях. Він складається 1,6 кілометрів бігу, 100 підтягувань, 200 відтискань від землі, 300 присідань та знов 1,6 кілометрів бігу. Всі вправи виконуються у бронежилеті (вага – 7 кілограмів) та протягом години. Взяти участь у челленджі може будь-хто з бажаючих.

«Нажаль, через карантин цей челлендж не міг стати масовим, але маю велику надію, що наступного року ми проведемо масовий старт. Сьогодні за мене вболівала дружина, друзі та товариші по службі», – розповів Зореслав Каїнський.

Зореслав Каїнський постійно займається спортом,  на підготовку саме до цього комплексу  витратив майже три місяці. Всі завдання челленджу  він виконав за 51 хвилину, що є дуже хорошим результатом.  Раніше боєць встановив рекорд з бігу у бронежилеті на дистанцію у 21 км.

Свою участь у #TheMurphChallenge2020 боєць Каїнський присвятив полеглим побратимам – бійцям батальйону «Львів», а також всім українським воїнам, що загинули у боях за незалежність та територіальну цілісність України.

Джерело: https://lv.npu.gov.ua/