Заголовок сторінки

Спортивне свято. ЛДУВС

У неділю,  на спортивних майданчиках в навчально-тренувальному відділі «Верещиця» відбувалось чергове сято спорту за участю першокурсників.

Програмою змагань була передбачена боротьба за нагороди у таких видах: перетягування канату, піднімання гирі, підтягування на перекладині та відтискання.

У підсумку змагань з підтягування гирі переможцем стала команда 2-ої групи факультету № 2 (кращий результат у 70 підйомів продемонстрував Ростислав Лукашенко). Другими стали курсанти 1-ої групи факультету № 3 (кращий результат у Мар’яна Гояна – 65 підйомів). Третє місце посіла команда 1-ої групи факультету № 1 (кращий результат у Владислава Лопушняка – 62 підйоми).

Лідером серед дівчат у змаганнях з відтискання стала курсант 2-ої групи факультету № 3 Діана Білич (47 разів). Друге і третє місця посіли курсанти 4-ої групи факультету № 1 Галина Марчук (37 разів) та Анна Струбіцька (34 рази) відповідно.

За результатами змагань з підтягування кращими стали курсанти 1-ої групи факультету № 1. Друге місце посіла команда 1-ої групи факультету № 2, а третє вибороли вихованці 2-ої групи факультету № 1.

Джерело: http://lvduvs.edu.ua/