Заголовок сторінки

Спартакіада ДСНС – 2019. Легкоатлетичний крос

5 вересня у Львові відбулося урочисте відкриття змагань серед органів та підрозділів цивільного захисту з легкоатлетичного кросу за програмою «Спартакіада ДСНС – 2019».

Перед тим вже відбулося засідання мандатної комісії, жеребкування, а також учасникам провели інструктажі з охорони праці.

Церемонія відкриття відбулася на території ЛОО ФСТ «Динамо». Цьогоріч 96 спортсменів-рятувальників у складі 24 команд із різних куточків України приїхали на Львівщині, аби позмагатися у швидкості та майстерності.

6 вересня стартували змагання серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту з легкоатлетичного кросу за програмою «Спартакіада ДСНС – 2019».

З 10:00 у Стрийському парку спортсмени розпочали забіги на дистанціях 1000 м, 3000 м та 5000 м. Один кілометр долали як чоловіки, так і жінки, а ось у трьох та п’яти кілометрах силами мірялися лише чоловіки.

Серед львівських спортсменів найкращий результат продемонстрував Вайда Микола (ЛДУБЖД) – 3 місце на дистанції 1 км та Сттельмах Володимир (ЛДУБЖД) – 4 місце на дистанції 3 км.

У загальнокомандному заліку команда ЛДУБЖД посіла 5 місце, а команда ГУ ДСНС України у Львівській області – 17 місце.

Після завершення змагань на території ЛОО ФСТ «Динамо» відбулося  нагородження переможців та церемонія закриття змагань.