Заголовок сторінки

Робочий візит до навчально-спортивної бази олімпійської підготовки «Динамо» смт. Славське (Львівська обл.)

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Микола Даневич із робочим візитом відвідав навчально-спортивну базу олімпійської підготовки «Динамо» смт. Славське (Львівська обл.) разом із керівництвом «Динамо» Львів – Володимиром Будуличем, Віктором Яцковцем та директором НСБ Олександром Антоненком.

Під час зустрічі було проінспектовано бугельні витяги та крісельний підйомник на горі Тростян, що має висоту 1232 метри, готель нижньої бази, який готується прийняти для оздоровлення понад 650 дітлахів із малозабезпечених сімей та позбавлених батьківського піклування.
Учасники зустрічі активно обговорили нагальні питання, пов’язані з подальшим розвитком та капітальним ремонтом навчально-спортивної бази «Динамо». Потреба у покращенні інфраструктури та узгодження подальших кроків стали центральними темами.
Також учасники зустрічі відвідали спортивно-оздоровчу базу «Динамо» у Моршині, де підняли питання щодо її подальшої експлуатації, покращення менеджменту та можливого надання послуг.
Підготовка баз до літнього сезону для спортсменів та гостей триває з великою уважністю до деталей та стандартів якості обслуговування.
Чекаємо на старт нового сезону, який обіцяє бути наповненим спортивними здобутками та незабутніми емоціями для всіх відпочиваючих.