Заголовок сторінки

Проведення Олімпійський тижня та Олімпійського уроку в КДЮСШ “Атлет”

На початку вересня у КДЮСШ “Атлет” ЛОО ФСТ “Динамо” України, напередодні Дня фізичної культури та спорту та з нагоди Всеукраїнського Олімпійського уроку були проведені такі заходи:

- 6 вересня на базі олімпійської підготовки “Динамо” на вул.В.Янева,10, було проведено Олімпійський урок з боксу із залученням ЗТУ з боксу, Кращого тренера Світу-2012, головного тренера збірної команди України – Сосновського Дмитр Дмитровича; ЗТУ з боксу – Семенишина Романа Степановича; срібного призера Олімпійських ігор у Сіднеї – Андрія Миколайовича Котельника; фіналіста Чемпіонату Світу -МСМК  Джумана Романа Зіновійовича та тренерів-викладачів з боксу і вихованців школи КДЮСШ “Атлет”. Для дітей був проведений майстер-класи від Котельника Андрія Миколайовича та Джумана Романа Зіновійовича.

- 3 вересня на спортивній споруді “Динамо”, що розташована на вул.Стуса,4, проводився Олімпійський урок з вільної боротьби із залученням ЗТУ Пістуна Андрія Ігоровича; учасниці Олімпійських ігор в Шанхаї – ЗМС Балушкою Людмилою та учасницею Олімпійських ігор у Шанхаї – ЗМС Ващук Оксаною і вихованцями школи.

- з 4 по 5 вересня на спорткомплексі “Динамо” на вул.В.Янева,10, проводилась Відкрита Першість КДЮСШ “Атлет” з важкої атлетики, присвячена Всеукраїнській акції “Олімпійський тиждень”. Був запрошений Олімпійський чемпіон із важкої атлетики – Петро Король. Участь у змаганнях прийняли 19 спортсменів.