Заголовок сторінки

Підписання договіру про співпрацю між Міністерство молоді та спорту України та ФСТ «Динамо» України 11.04.2024 року

Сьогодні відбулася історична подія для Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України
Т.в.о. міністра Міністерство молоді та спорту України Матвій Бідний, перший заступник Міністра Юрій Музика та директор департаменту масового спорту та здоровʼя нації Сергій Тимофєєв підписали договір про співпрацю між Міністерство молоді та спорту України та ФСТ «Динамо» України.
На урочистому підписанні були присутні в.о голови комітету, начальник організаційного відділу Спортивного комітету Державна прикордонна служба України Євген Трачук, директор підприємства “Київський експериментальний завод “Динамо” Андрій Санченко, призер Олімпійських ігор, почесний динамівець Валерій Андрійцев, працівники апарату та керівники територіальних організацій Товариства.
Сподіваємось на плідну співпрацю та подальший розвиток спорту у сфері фізичної культури серед молоді, працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб для сприяння не лише фізичного здоров’я, але й формування патріотичних цінностей та національної гордості. Нехай спорт об’єднує нас у спільних зусиллях для процвітання та захисту нашої країни!