Заголовок сторінки

Першість ЛОО ФСТ “Динамо” України та Управління превентивної діяльності ГУ НП у Л/о серед дітей. Естафета та гирьовий спорт

В суботу, 10 грудня, на базі олімпійської підготовки “Динамо”, що на вул.В.Янева, 10, відбулась непересічна подія – Першість Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України та Управління превентивної діяльності ГУ НП у Львівській області серед дітей зі спортивної естафети та гирьового спорту.

Захід був організований в рамках підписаного Меморандуму, з метою масового залучення дітей  до регулярних занять фізичною культурою і спортом,  зміцнення їх здоров’я; пропаганди фізичної культури та популяризації видів спорту; забезпечення змістовного дозвілля та відпочинку як альтернатива правопорушень та негативним явищам.

Розпочали ми зі спортивної естафети. Учасники змагались у двох групах: серед юнаків та серед дівчат. У програму естафети увійшли такі етапи: біг 15 метрів – стрибки через спортивну лавку 6 разів – біг в мішку до повороту 15 м – біг 15 метрів – стрибки на скакалці 20 раз - біг 15 м - 10 віджимань від  лавки – м’яч  затискаючи коліньми  учасник стрибає  до визначено місця – фініш.

Переможцями серед хлопців стали:

- 1 місце – Хрупа Роман (Броди)

- 2 місце – Петруш Назар (Броди)

- 3 місце – Молотковський Тимофій (Броди)

Переможці серед дівчат:

- 1 місце – Чумакова Тетяна (Червоноград)

- 2 місце – Лавришин Марія (Верхнє Синьовидне)

Продовжилось спортивне свято змаганнями з гирьового спорту. Хлопці виборювали першість у двох вагових категоріях: до 65 кг та понад 65 кг.

Вагова категорія до 65 кг:

- 1 місце – Гаджера Ярослав (Жидачів)

- 2 місце – Максимів Ігор (Жидачів)

- 3 місце – Артимович Назар (Львів)

Вагова категорія понад 65 кг:

- 1 місце – Голінчик Мар’ян (Сколе)

- 2 місце – Молодковський Тимофій (Броди)

- 3 місце – Клок Семен (Броди)

Завершився захід лекцією про історію організації, її діяльністю та впливом на український спорт, яка була проведена в Залі слави Динамо.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами. Нагородження проводили кервіники зі сторини Динамо та поліції.

Це лише початок співпраці такого роду. Наступного року планується ще багато таких заходів.

Фото звіт події: https://vk.com/album-39380910_238986681