Заголовок сторінки

“Олімпійський день”. Плавання

Минулої неділі, у світли та сонячний день, на басейні НСБ літніх видів спорту Міністерства оборони України, відбувалось неабияке масштабне спортивне дійство – “Олімпійський день-2016″. Метою заходу є об’єднання людей незалежно від віку, статі, політичних, релігійних уподобань та фізичних можливостей. Це свято людей з активною життєвою позицією.

Це масове спортивне дійство в якому беруть участь команди фізкультурно спортивних товариств “Динамо”, “Колос”, “Спартак”, “Україна”, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації; відділення НОК України у Львівській області (на першому етапі з Юрієм Турянським); обласного центру «Інваспорт» (за команду якої плив і уславлений фехтувальник-візочник Антон Дацко); обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України; обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру; НСБ літніх видів спорту МО України у м. Львові; спортивних журналістів та представників компаній-партнерів відділення: «МакДональдз», «Кока-Кола»; ПАТ «Хлібпром»; «Новодім»; «Совтсерв»; «Українські перспективи»; корпорації КРТ.

Честь динамівскьої команди довірили захищати:

- Сидоруку Дмитру – провідному фахівцю фізкультурно-спортивного відділу

- Гошко Степану – завідуючому басейну “Динамо”, що на вул.В.Стуса, 4

- Олені Филипів – тренеру з художньої гімнастики

- Олені Ткачук – тренеру з гірськолижного спорту.

Наша команда брала участь у символічному запливі 4х25 м  та зуміли продемонструвати хорошу підготовку діставшись до фінішу першими!

Фотозвіт події: https://vk.com/album-39380910_233473407