Заголовок сторінки

Некролог. Пінський Геннадій Наумович

Динамівці Львівщини в глибокій жалобі з приводу смерті Геннадія  Нвумовича Пінського – видатного львівського ватерпольного тренера, Заслуженого тренера України та СРСР.

Серце великої людини перестало битися на 85 році життя.

Прощання з покійним відбудеться в суботу 21 січня 2017 року о 13:00 годині з передпоховальної каплиці на вул.Пекарській у Львові.

Геннадій Наумович Пінський від 1967 до 1990 року був головним тренером команди майстрів вищої ліги з водного поло “Динамо” Львів. 1975 рік – тренер збірної команди України серед дорослих на VI Спартакіаді Народів СРСР – ІІ місце. Під його керівництвом “Динамо” Львів двічі здобувало бронзові медалі Чемпіонатів СРСР (1989 р. і 1991 р.). Був тренером збірної УРСР (на всесоюзних змаганнях) та СРСР (на міжнародних турнірах). З 1990 по 1995 роки працював начальниокм команди майстрів вищої ліги з водного поло “Динамо” Львів.

Виховав цілу преяду ватерполістів, призерів Ігор Олімпіад, чемпіонатів світу та Європи. Серед найтитулованіших вихованців Геннадія Наумовича Пінського: Вадим Жмудський (Олімпійський чемпіон, чемпіон Європи), Микола Смирнов (бронзовий призер Олімпійських ігор, дворазовий чемпіон Європи та світу), Віктор Берендюга (бронзовий Олімпійський призер, чемпіон Європи), Павло Прокопчук (чемпіон Європи та чемпіон світу), Юрій Сидорович та Сергій Харін (чемпіони світу серед юніорів), Вадим Скуратов, Вадим Рождественський та Павло Прокопенко (бронзові призери чемпіонату світу серед юніорів), Ігор Зінкевич (чемпіон СРСР серед дублерів) та чималло інших відомих ватерполістів Львова та України.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо їхнє горе. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Вічна пам’ять!