Заголовок сторінки

Міжнародні змагання “Золота осінь-2017″. Стрільба з лука

З 11 по 16 вересня, на базі олімпійської підготовки “Динамо”, що на вул.В.Янева, 10, проводились міжнародні змагання зі стрільби з лука “Золота осінь-2017″.

Для участі у змаганнях «Золота осінь 2017», які цьогоріч приурочені  60-річчю від дня створення Львівської обласної федерації стрільби з лука, що була заснована 1957 року  очікується понад  250 лучників, що представлятимуть команди: Білорусії, Польщі, Туреччини та 10 областей України та м.Києва.

Львів для стрільби з лука є історичним містом, саме тут у 1931 році було створено Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA). Саме у Львові відбувся і перший чемпіонат світу, саме у Львові народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів та рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені.

Міжнародні  змагання зі стрільби з лука «Золота осінь  2017», які цьогоріч приурочені 60 – річчю від дня заснування Львівської обласної федерації стрільби з лука, що була заснована 1957 року у місті Львові з якої почалось відродження спортивної стрільби з лука в Україні та відзначенню  Дня фізичної культури та спорту.

Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року  проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби  з лука.  Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України.

Учасниками змагань за понад сорок років побували сотні відомих сучасних Робін Гудів, учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, які щороку показують високі результати та тішать уболівальників новими рекордами.

Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини до включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.

В організаційний комітет змагань увійшли: Міністерство молоді та спорту України, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, відділення НОК України у Львівській області, Управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівська обласна федерація стрільби з лука, Львівська обласна організація ФСТ «Динамо» України.