Заголовок сторінки

Матчева зустріч “Українські отамани” проти “Німецьких орлів”. Бокс

У перший день лютого, українські боксери команда “Українські отамани” на арені виставкого комлексу “АККО Інтернешнл”, що розташований в Києві, вийшли на черговий поєдинок Всесвітньої серії боксу проти команди “Німецьких орлів”.

Боротьба за перемогу велась у таких вагових категоріях: до 54 кг, до 61 кг, до 75 кг, до 85 кг та +91 кг.

Україну представляли: Іван Ільницький, Денис Берінчик, Дмитро Митрофанов, Денис Пояцика та Олександр Усик. А представниками Німеччини були: Мохамед Ісмаїл Садік, Артур Шмідт, Василь Білоус, Ксхек Паскалі та Ерік Бречлін.

Двоє наших боксерів - Іван Ільницький та Олександр Усик чудово провели свої бої.

Суперником Івана, який виступав у своїй ваговій категорії до 54 кг, став німець – Мохамед Ісмаїл Садік. Наш боксер у цьому поєдинку був дуже ініціативний та рішучий, у нього була хороша швидкість та правильні атакуючі комбінації. Все це у сукупності, дало Іванові відчути перший смак жаданої перемоги у Всесвітній серії боксу – 3:0 (50:45; 50:45; 49:46).

Бій Олександра із Еріком Бречліном, став завершенням тріумфу української команди. Українець наносив дуже точні та сильні удари, відправивши свого опонента у стоячий нокдаун, заверши поєдинок достроково - 3:0 (49:46; 49:46; 49:46) .

В цій зустрічі, наші “Українські отамани” здобули впевнену перемогу над “Німецькими орлами”. Наступиним суперником українців стане “Італійський грім”. Поєдинок відбудеться 8 лютого у Києві.