Заголовок сторінки

Матч сильніших лучників України. Стрільба з лука

У одному із міст Слобожанщини – Харкові, з 19 по 22 березня найсильніші лучники нашої країни змагались на Матчі сильніших лучників України, який дає шанс на путівку на Кубок Світу.

Для того, щоб позмагатись на даному турнірі, попередньо спортсмени стріляли відбіркові змагання кожен у своїй області.

Потрапили на цей турнір і троє представників нашої організації – ЗМС Катерина Палеха, ЗМС Маркіян Івашко та МСМК Юрій Гавелко. Двоє спортсменів додому повернулись із медалями – Катерина та Маркіян.

Перше коло турнірної боротьби, Катерина пройшла без суперника, а у другому зустрілась із львів’янкою Світланою Кузик, як здолала у перестрілці. У  чвертьфіналі, нашій лучниці дісталась у суперниці соратниця по збірній, харків’янка – Вікторія Коваль, яку динамівка впевнено здолала. В 1/2, львів’янка стріляла проти представниці Буковини – Ірини Семенової і здолала її. А вже у фінальній дуелі, Катя поступилась одній із господарів турніру, харків’янці – Тетяні Бережній. І в підсумку, наша лучниця поповнила скарбичку області медаллю срібного гатунку.

Після кваліфікаційного туру, Юрій Гавелко був на хорошій позиції – 5 місце, проте у олімпійському раунді, його позиція трохи погіршилась. 1/16 наш лучник стріляв без суперника, а вже у 1/8 поступився на 1 очко сумчанину – Олексію Гунбіну, у підсумку вийшовши на 9 позицію матчевого рейтингу.

Ще одному нашому спортсмену – Маркіянові Івашко, також пощастило стріляти 1/16 без суперника, проте вже у 1/8 він зумів здолати харків’янина – Дмитра Ловчикова. І в чвертьфінальному поєдинку вийшов знов таки на ще одного представника Харкова – Олександра Яценка, який не став для Маркіяна перешкодою на шляху до медалі. А у півфінальній зустрічі, наш динамівець зустрівся із представником Сумської області – Микитою Шишкіним, якого з легкістю пройшов. В фінальній сутичці, Маркіяну знову довелось стріляти проти ще одного сумчанина – Олександра Скачка, якого він впевнено переміг, здобувши золоту нагороду матчу.