Заголовок сторінки

Львівські динамівці готуються до Олімпіади в Лондоні.

У 2008 році на Пекінську Олімпіаду Львівщина делегувала 14 спортсменів, 11 з яких є представниками Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України і, як результат, срібна нагорода, яку завоював Андрій Стадник – вільна боротьба.

З 13 по 22 січня 2012 року в місті Інсбрук Австрія відбулись перші зимові юнацькі Олімпійські ігри. У складі національної збірної команди України виступили двоє львівських динамівців, Дмитро Мицак (гірськолижний спорт) та Анастасія Меркушина (біатлон), яка у змішаній естафеті посіла четверте командне місце.

З 27 липня по 12 серпня 2012 року у Лондоні пройдуть ХХХ літні Олімпійські ігри. Лондон стане першим містом, яке прийме ігри уже в третій раз. На Олімпійських іграх буде розіграно 302 комплекти медалей з 31 виду спорту. Кандидатами на участь у Лондонській Олімпіаді, головній події світового спорту є 22 львівських динамівця, на даний час ними завойовано 6 ліцензій. Здобули ліцензії ЗМС чемпіон світу 2011 року Олександр Усик (бокс), ЗМС чемпіон Європи Ігор Шимечко (важка атлетика), ЗМС призери чемпіонату світу Дмитро Грачов і Маркіян Івашко (стрільба з лука), МСМК срібний призер чемпіонату Європи Роман Бондарук (кульова стрільба), МСМК чемпіон Європи, неодноразовий переможець етапів Кубка світу Сергій Дребот (дзюдо). Непогані шанси завоювати ліцензію на Олімпіаду мають МСМК переможці Кубків світу Яна Шем’якіна, МСМК Ростислав Герцик, МС Юнес Клод (фехтування). Борчині вільного стилю МСМК чемпіонка Європи Юлія Остапчук та Олександра Когут, призери чемпіонатів світу та Європи ЗМС Наталя Синишин, Людмила Балушка та ЗМС Андрій Стадник, МСМК переможець міжнародних турнірів Оксана Ващук (вільна боротьба) у яких ще попереду три кваліфікаційні турніри. Потрапити до складу жіночої команди, яка уже виборола ліцензію має можливість ЗМС переможець етапів Кубка світу Катерина Палеха (стрільба з лука). Шанси потрапити на лондонські змагання має МСМК чемпіон Європи серед молоді Віталій Вергелес (гребля на байдарках і каное). Це і є наші кандидати в олімпійську збірну, які будуть захищати честь держави на Олімпіаді. Остаточна кількість олімпійських путівок, які здобудуть наші атлети, стане відома вже в травні-червні 2012 року.