Заголовок сторінки

ЛОО ФСТ «Динамо» долучилось до підготовки патрульної поліції Львова

З 23 серпня на вулиці м. Львова вийшли на службу підрозділи патрульної поліції, що стало черговим етапом реформування системи МВС України. Тепер правоохоронцям нової генерації необхідно буде на практиці демонструвати високу якість, яку очікує від них суспільство.

А передували цьому ретельний відбір та майже двомісячна підготовка на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Слід відзначити, що Львівська обласна організація ФСТ «Динамо» України внесло свій вагомий вклад у цей важливий процес.

Зокрема, у спортивному комплексі ЛОО ФСТ «Динамо» України та із залученням її провідних фахівців – Олени Зубатюк, Володимира Терпелюка, Ігоря Винярчука, Оксани Ільчишин і Дмитра Сидорука відбувалось приймання нормативів із фізичної підготовки у кандидатів на навчання. Організація та забезпечення цих випробовувань проходило на високому рівні, що дало можливість всім бажаючим проявити свої найкращі якості.

Також, до проведення навчальних занять з предмету «Вогнева підготовка» залучався тренер-викладач Центру спеціальної підготовки Львівська обласна організація ФСТ «Динамо» України майстер спорту України міжнародного класу Ігор Винярчук.

За доволі короткий час слухачі трьох груп, які навчались під його керівництвом, змогли ґрунтовно засвоїти навички поводження зі зброєю та її застосування з різних положень, з використанням укриття і в дуже обмежений час. При цьому, вдало поєднались значний педагогічний та тренерський досвід викладача і велике бажання слухачів оволодіти новою для них, але надзвичайно важливою для майбутньої служби навчальною дисципліною. Підтвердженням цього стали влучні постріли та відповідно отримані переважно високі бали під час підсумкового екзамену.

Приємно зазначити, що до викладання «Вогневої підготовки» слухачам, відібраним у лави поліцейських, були також залучені й інші досвідчені стрільці-динамівці, переможці та призери Чемпіонатів МВС України і першостей ЛОО ФСТ «Динамо» України з прикладної стрільби – майстри спорту України Микола Алембець, Олександр Пилявка, Катерина Маліновська, кандидати у майстри спорту України Оксана Савич і Михайло Мороз.

Маємо впевненість, що уміння закладені під час навчання слухачів стануть міцним фундаментом службової діяльності нової патрульної поліції.