Заголовок сторінки

Курс бойової підготовки у ЛДУВС

У період з 31 березня до 5 квітня 2014 року проходив другий етап курсу бойової підготовки майбутніх правоохоронців на базі навчально-тренувального центру «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ. 56 курсантів факультету з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції під керівництвом підполковника міліції Івана Красницького пройшли нелегке випробування на мужність, витривалість, та партнерство.
Науково-педагогічний склад кафедр тактико-спеціальної підготовки (начальник – полковник міліції Володимир Булачек) та фізичної підготовки (начальник – майор міліції Сергій Котов) ЛьвДУВС здійснював навчання курсантів на тактичних навчальних полях і спортивних майданчиках НТЦ «Верещиця» з таких дисциплін, як: тактична підготовка, підготовка з радіаційного, хімічного, біологічного захисту, інженерна підготовка, основи топографії, вогнева підготовка, фізична підготовка, долікарська допомога. Для надання практичної допомоги у підготовці курсантів від Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України скеровувався тренер-викладач Центру спеціальної підготовки Ігор Винярчук.
На завершення курсу, з метою узагальнення та засвоєння пройденого матеріалу проводились комплексні тактичні навчання, які включали в себе дії особового складу за сигналом «Бойова тривога», захист КПП НТЦ «Верещиця» від імовірних нападників на чергову комендатуру та кімнату зберігання зброї, припинення нападу шляхом переговорів, перехід до застосування проти нападників спецзасобів та вогнепальної зброї.
Зі всіма завданнями майбутні правоохоронці справились на відмінно!
Матеріали із сайту: http://www.lvduvs.edu.ua/