Заголовок сторінки

Кубок України. Стрільба з лука

З 2 по 6 жовтня, кращі лучники нашої країни з’їхались позмагатись у Новій Каховці за Кубок України. Змагання проходили на відкритому стрільбищі.

Відзначилась на цих змаганнях і наша спортсменка – ЗМС Катерина Палеха. Динамівська спортсменка додому повернулась із 2 нагородами: золотою та срібною медалями.

Спершу Катерина боролась за перемогу серед змішаних команд – MIX. У парі з нею стріляв – МСМК Євген Марченко. 1/8 львівські лучники пройшли без суперника, а вже у чвертьфіналі зустрілись із командою “Чернівці – 2″, яку успішно здолали 137-135. В півфінальному раунді, львів’яни змагались із харків’янами і перемогли їх з рахунком 144-139.  А у фінальному поєдинку, Катерина та Євген, боролись за Кубок із представниками команди “Чернівці – 1″ та здолали суперників 146-145, ставши володарями Кубка України.

Далі, змагання для нашої спортсменки продовжилась серед жіночих команд. Катерина у складі команди “Львівська – 1″, етап 1/8 пройшла без суперника. Далі, дівчата у 1/4 зустрілись із командою “Чернівці – 2″, яку успішно перемогли. А вже в 1/2 командного раунді вийшли на “Харків – 1″, здолавши їх з відривом аж у 9 очок! Проте, у фінальному поєдинку, львівські лучниці поступились на 4 очка команді “Чернвці – 1″. І Катерина разом із командою стали срібними призерами Кубка України.

Ці змагання є завершальними для літнього сезону. Вже наступні змагання проходитимуть в середині листопада у Львові – Кубок України в приміщенні.