Заголовок сторінки

ХХІІІ конференція ЛОО ФСТ “Динамо” України

Вчора, 12 березня, у приміщенні актового залу Головного управління Національної поліції у Львівській області, відбулась ХХІІІ конфереція Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

Конференція була розпочата із вступного слова першого заступника голови ФСТ “Динамо” України – Коржа Віктора Петровича.

Далі слово перейняв перший заступник голови ЛОО ФСТ “Динамо” України – Яцковець Віктор Степанович і розповів, більш детально, про діяльність організації, здобутки та досягнення за останній період.

Одним із основних питань, що розглядались на конференції було обрання нового голови ЛОО ФСТ “Динамо” України. Ним став начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковник поліції – Віконський Василь Васильович.

Наступними питаннями, було обрання нового складу президії та контрольно-ревізійної комісії. Також, були розглянуті дві заяви про вступ нових колективних членів до організації – ними успішно стали територіальне управління Служби судової охорони у Львівській області та Львівське територіальне управління НАБУ.

І завершилась конференція приємною місією – нагородження переможців та призерів “Динаміада-2019″, відзначенням провідних активістів спорту Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” України. Нагородження проводили: перший заступник голови ФСТ “Динамо” України – Корж Віктор Петрович, голова ЛОО ФСТ “Динамо” України – Віконський Василь Васильович та начальник управління фізичної кульутри та спорту ЛОДА – Хім’як Роман Іванович.

Фото звіт події