Заголовок сторінки

Х Першість серед членів профспілки Філії”МН “Дружба” ПАТ “Укртранснафта”

Минулої неділі на базі олімпійської підготовки “Динамо”, що на вул.В.Янева, 10, проводилась Х Першість серед членів профспілки Філії “МН “Дружба” ПАТ “Укртранснафта” з гирьового спорту та арм спорту.

Метою даного заходу є підтримка в трудових колективах спортивно-оздоровчого руху, залучення до нього широкого кола членів профспілки, популяризація та розвиток гирьового та арм спорту серед членів профспілки, підвищення спортивної майстерності працівників та відбір найсильніших спортсмені для участі у Спартакіаді ОПО ПАТ “Укртранснафта”.

В змаганнях брали участь члени профспілкових організацій підрозділів Філії “МН “Дружба”, до складу команд входило троє представників від профспілкових організацій відділення: по одному у кожну вагову категорію. Боротьба за нагороди проходила у трьох вагових категорія: до 70 кг, від 70 до 90 кг та понад 90 кг.

Для об’єктивного визначення переможця та проведення змагань на високому рівні Львівська обласна організація ФСТ “Динамо” України забезпечила захід необхідною суддівською колегією.

Переможці та призери змагань визначались за сумою набраних очок і були нагороджені кубками, медалями та дипломами. Найсильніші поїдуть змагатись на національну першість, що незабаром проходитиме у місті Скадовську.