Заголовок сторінки

Чемпіонати ФСТ «Динамо» України з поліатлону 13-15.06.2023 року м.Львів

3 13 по 15 червня 2023 року в місті Львові відбулися чемпіонати Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з поліатлону за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2023″ серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, а також серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління MBC.

Загальна кількість учасників змагань 68 спортсменів, з них – 4 Майстри спорту України міжнародного класу та 8 Майстрів спорту України.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу здобула збірна команда Національної гвардії України

Друге місце виборола команда Служби безпеки України

Третє місце команда Національної поліції України.

Ceрeд збiрних команд закладів вищої освіти МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національного університету цивільного захисту України

Друге місце виборола команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Третє місце команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

В особистому заліку чемпіонату серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб перемогу святкували:

У I віковій групі серед чоловіків Владислав Ридванський (Національна гвардія України)

У II віковій групі Олексій Сюткін (Національна гвардія України)

У III віковій групі Вадим Слободенюк (Служба безпеки України)

У змаганнях серед жінок – Ірина Кубрак (Національна гвардія України)

В особистому заліку серед курсантів закладів вищої освіти MBC перемогу здобув Андрій Луганський (Національний університет цивільного захисту України)

Серед курсанток Вікторія Голуб (Харківський національний університет внутрішніх справ).

Переможці та призери чемпіонатів з поліатлону в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.

Вітаємо переможців і призерів чемпіонатів і бажаємо усім учасникам подальших успіхів !