Заголовок сторінки

Чемпіонат Управління ЗТрК ВВ МВС з боротьби самбо

31 грудня- 1 лютого 2012 року Львівська обласна організація ФСТ “Динамо” України провела чемпіонат управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України з боротьби самбо. У змаганнях взяли участь вісім команд західного регіону України. В спортзалі  львівського «Динамо» по вул. Стуса,4. У спортивному двобої зустрілися борці зі Львова, Луцька, Хмельницького, Івано-Франківська, Нетішина, Кузнєцовська та Золочева.
У змаганнях прийняли участь 52  спортсмени військових частин. По результатам змагань кращими стали військові правоохоронці з Львівського полку внутрішніх військ. Друге місце зайняла команда Івано-Франківського батальйону. Третє місце виборола команда правоохоронців з Хмельницького.
У категорії понад 100 кілограмів перше місце зайняв Володимир Смірнов із Львівського полку внутрішніх військ, який у фіналі переміг свого однополчанина старшого прапорщика Миколу Драбину. У категорії до ста кілограмів переміг представник цього ж полку сержант за контрактом Андрій Романко. Перемогу у категорії до 90 кілограмів виборов  солдат за контрактом Андрій Спірідонов із львівського полку внутрішніх військ. За результатами змагань буде проведений навчально-тренувальний збір для визначення кандидатів до змагань на чемпіонат внутрішніх військ МВС України, який буде проходити в місті Дніпропетровську з 27 лютого по 2 березня цього року.