Заголовок сторінки

Чемпіонат України з гирьового спорту

До складу збірної команди Львівщини увійшли викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Михайло Домінюк, магістрант факультету №1 Данило Вишинський, курсант цього ж факультету Василь Славитяк та першокурсник факультету №3 Андрій Бережнюк.

В особистому заліку Михайло Домінюк отримав третє місце серед дорослих у дисципліні «довгий цикл» у ваговій категорії понад 95 кг та здобув ліцензію для участі в чемпіонаті Європи.
Данило Вишинський виборов «срібло» в дисципліні «довгий цикл» та «бронзу» у «двоборстві» серед юніорів у ваговій категорії до 78 кг. Крім цього, вихованець вишу виконав норматив майстра спорту України.
Ще дві медалі здобув Андрій Бережнюк. Він був третім у дисциплінах «довгий цикл» та «двоборство» серед юніорів у ваговій категорії до 85 кг.
Вітаємо спортсменів із черговим досягненням! Пишаємося та бажаємо нових успіхів та перемог