Заголовок сторінки

Чемпіонат України. Стрільба з лука

У місті, що розташоване на правому березі Кременчунького водосховища – Черкаси, з 27 по 31 січня найсильніші лучники зі всіх куточків держави, змагались у влучності.

Наша оганізація на цих змаганнях була представлена трьома спортсменами – ЗМС Катериною Палехою, ЗМС Маркіяном Івашком та МСМК Юрієм Гавелком.

Відстрілявши кваліфікаційний раунд, Юрій Гавелко був на 11 позиції. Далі, Юрій вступив в олімпійський раунд боротьби, де успішно пройшов 1/16 турніру, але вже в 1/8, він завершив свою боротьбу, зайнявши 9 сходинку турнірної таблиці.

А Маркіян Івашко стартував із 4 місця, після кваліфікації. 1/16 йому легко підкорилась, проте вже в 1/8, він як і Юрій, вибув із боротьби за медалі, посівши 9 позицію.

І Катерина Палеха, відстрілявши кваліфікацію, була 4 у рейтингу. Далі, вступила в боротьбу в олімпійському раунді. В 1/16, Катя впевнено перемогла суперницю, також львів’янку – Наталію Мельничук і перейшла у 1/8 змагань, де також зуміла виграти у ше однієї львів’янки – Світлани Кузик. У 1/4 нашій спортсменці в  боротьбі за першість, довелось нелегко, проте, Катерина здолала суперницю – Ольгу Булігу зі Львова. За вихід у фінал, наша лучниця стріляла із харків’янкою – Тетяною Бережною і зуміла здобути перемогу. У фіналі, Катя стріляла із ще однією харків’янкою – Вікторією Коваль, котрій трішки поступилась. Таким чином, наша спортсменка завоювала срібну нагороду Чемпіонату України.

Також, Катерина Палеха, чудово себе проявила у командному турі змагань, поклавши у скарбничку області ще й бронзову медаль!