Заголовок сторінки

Чемпіонат світу. Вільна боротьба

Юлія Ткач виборола срібну медаль чемпіонату світу й стала віце-чемпіонкою планети.

У своїй ваговій категорії 63 кг досвідчена й титулована українська борчиня Юлія Ткач ще до початку змагань була однією з головних фавориток. Цей статус вонапідтвердила і на цьому чемпіонаті світу, впевнено діставшись фіналу турніру. У першій сутичці Юлія переконливо (10:0) здолала ізраїльську борчиню Ілону Кратіш, яка єтриразовою призеркою чемпіонатів Європи. Чемпіонка Європейських Ігор та бронзова призерка чемпіонату світу 2014 року росіянка Валерія Лазінська також не змогла встояти під натиском Юлії – 0:5. А ось боротьба за вихід до фіналу була більш напруженою. Дворазова чемпіонка Середземноморських Ігор та багаторазова призерка чемпіонатівЄвропи Сахін Хафізе з Туреччини була налаштована дати бій фаворитці і навіть змогла завоювати 5 балів. Але Юля знову виявилася сильнішою і перемогла – 13:5!

У фіналі Юля зустрілася з молодою і дуже амбітною монгольською борчинею Орхон Пуревдордж, котра цьогоріч перемогла на всіх міжнародних турнірах, у яких брала участь.

На жаль, наша Юлія Ткач не змогла зупити переможну ходу борчині з Монголії й повертається з Франції до України у статусі віце-чемпіонки світу. Тепер у колекції Юлії увесь комплект нагород чемпіонату світу: «золото» 2014 року, «бронза» 2015 року й «срібло» 2017 року.

Джерело: http://www.ldufk.edu.ua/