Заголовок сторінки

Чемпіонат ФСТ “Динамо” України. Легкоатлетичний крос

З 12 по 13 квітня, місто Харків, приймало на своїх теренах Чемпіонат Громадської організації ФСТ “Динамо” України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань “Динаміада-2017″ серед збірних команд територіальних організацій.

Поборотись за нагороди прибули 83 спортсмени із 23 команд територіальних організацій. Майстерність учасників змагань була досить високою, адже серед них були МСМК – 3, МС – 20 та КМС – 24.

Спортсмени нашої організації зуміли вибороти такі місця:

- Дем’янюк Орися – 2 місце (1 км)

- Ростикус Роман – 3 місце (1 км)

- Городиський Богдан-Іван – 2 місце (3 км)

- Коляда Костянтин – 7 місце (5 км)

У командній першості була надзвичайно напружена боротьба. Львівська та Київська команди набрали по 14 очок (проте переможець визначався за більшої кількістю золотих нагород), тому Київська міська – 1 місце посіла, а Львівська обласна – 2 місце і Харківська обласна стала третьою, набравши 16 очок.

Наступний вид “Динаміади-2017″ – поліатлон, буде проходити у місті Львові, з 24 по 26 травня.