Заголовок сторінки

Алла Черкасова – бронзова призерка Олімпійських ігор-2020

Сьогодні, декілька годин тому, вихованка нашої організації – Алла Черкасова зуміла продемонструвати неабияку волю до перемогу та здобула бронзову нагороду на Олімпійських іграх у Токіо з вільної боротьби.

Шлях до медалі не був легким для Алли. Вона змагалась у ваговій категорії до 68 кг. В 1/8 на нашу спортсменку чекав поєдинок з титулованою спортсменкою Агнєшкою Вещек (Польща), який українка успішно виграла. Далі в 1/4 боротьба велась проти призерки чемпіонатів світу Анни Шель (Німеччина) і Черкасова теж зуміла вибороти переможу. А в 1/2 динамівка зустрілась із чинною чемпіонкою світу Тамірою Менс (США), яка на жаль зупинила представницю україни в боротьбі за золото.

Проте, це ще більше запалило Аллу і у сутичці за бронзову медаль їй на перешкоді не стала, навіть, чемпіонка Олімпійських ігор у Ріо-2016  Сада Досьо (Японія). Львівська борчиня зуміла її здолати та вибороти омріяну олімпійську нагороду.