Заголовок сторінки

58-й міжнародний турнір “Золота осінь-2021″. Стрільба з лука

З 6 по 11 вересня на базі олімпійської підготовки “Динамо”, що на вул.В.Янева, 10, відбувалась грандіозна подія у світі лучного порту 58-мі міжнародні змагання зі стрільби з лука “Золота осінь”, які цього року присвячені 90-й річниці утворення Всесвітньої федерації стрільби з лука, яка 4 вересня 1931 року була заснована у приміщенні львівської ратуші і є єдиною міжнородною федерацією, яка заснована території сучасної України.

Турнір проводився Міністерством молоді та спорту України, за підтримки Львівської міської ради, сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Федерації стрільби з лука України, Управління молоді та спорту Львівської міської ради, Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Партнерами змагань стали: офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України компанія «PEAK SPORT», інтернет-магазин спеціалізованого лучного спорядження компанія «АРКУС Маркет», ЛКП «Спортресурс», а приймала учасників – готель «Соната» і пригощав “Ред Бул”.

Фінальний етап змагання проходив у мальовничому куточку нашого міста в “Палаці Потоцьких”. Також, велась велась пряма трансляція змагань із коментарями.

Протягом шести днів, за нагороди боролись майже 300 спортсменів із Польщі, Білорусії, Словенії, Казахстану, Грузії та 13 областей України і міста Києва.

Попри неабияку напружену боротьбу, львівські динамівці, зуміли вироботи наступні нагороди:

- Івашко Маркіян – 1 місце (командою), 2 місце (мікс)

- Бойко Олександр – 1 місце (командою)

- Іваницький Георгій – 1 місце (командою), 3 місце (особисто)

- Митрофанова Вікторія – 1 місце (командою)

- Палеха Катерина – 3 місце (командою), 2 місце (мікс), 2 місце (особисто)