Заголовок сторінки

55-ий Міжнародний турнір “Золота осінь”. Стрільба з лука

З 10 по 15 вересня на базі олімпійської підготовки “Динамо”, що на вул.В.Янева, 10, відбувалась грандіозна подія у світі лучного порту 55-ті міжнародні змагання зі стрільби з лука “Золота осінь”.

Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, Управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.

Генеральні партнери турніру: Авіакомпанія «ТуркішАірлайнс», Готель «Соната», компанії «Чудо тур» та «PEAK SPORT»,”Redbull Україна”.

Серед почесних гостей на церемонії відкриття були присутні: директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк, віце-президент Федерації стрільби з лука України Віктор Сидорук, перший заступник голови Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Яцковець, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як , голова постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, заступник начальника управління молоді і спорту ЛМР Ксенія Пилипів, президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калиніченко, державний тренер України зі стрільби з лука, заслужений майстер спорту України Олена Садовнича, заслужений тренер України, старший тренер збірної команди України, головний суддя змагань Віктор Михайленко та провідний тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський.

Учасників та гостей змагань привітали юні грації відділення художньої гімнастики КДЮСШ «Здоров’я» та оркестр Львівської академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

Для участі у ювілейних 55-х Міжнародних змаганнях «Золота осінь-2018», прибулоо понад 250 спортсменів, які представляли збірні команди Білорусії, Польщі, Великої Британії, Ізраїлю та 11 областей України.

Цьогоріч суддівство змагань «Золота осінь-2018» забезпечувалось суддівською системою «IANSEO Archery».

Фінальний етап змагання проходив у мальовничому куточку нашого міста на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім.С.А.Крушельницької. Також, велась велась пряма трансляція змагань із коментарями.

Після п’яти днів боротьби, львівські динамівці, зуміли вироботи такі нагороди:

- Івашко Маркіян – 2 місце (особисто)

- Чернявський Микола – 3 місце (командою)

- Мотика Ростислав – 3 місце (командою)

- Помірко Олег – 3 місце (командою)

На фінальній частині турніру серед почесних гостей були присутні:

– президент всесвітньої федерації стрільби з лука (World Archery), віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету – Угур Ерденер (Туреччина)

- президент Європейської федерації стрільби з лука (World Archery Europe) – Маріо Скарцелла (Італія).

Цей турнір є одним з основних рейтингових змагань лучного сезону України 2018 року, який включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).

Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини щодо включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, який розширить географію учасників та підвищить статус змагань.